logo
logo
تاورکرین ایکس سی ام جی

تاریخجه شرکت ( اکس سی ام جی ) XCMG

در سال 1943 تأسیس شد. از آن زمان ، XCMG در خط مقدم صنعت ماشین آلات راهسازی چین ایستاده و به یکی از بزرگترین ، با نفوذترین و رقابتی ترین گروههای سازمانی صنعت داخلی تبدیل شده است. با کامل ترین انواع و سری محصولات.

XCMGچهارمین شرکت بزرگ ساخت اشین آلات در جهان است. این کشور در لیست 65 شرکت برتر چین در 65 ، 44 در لیست 100 شرکت برتر تولیدی چین و 44 در لیست 100 تولید کننده برتر ماشین آلات چین قرار دارد.

XCMG برای ایجاد مجموعه ای از محصولات ، پیشرفته ترین فن آوری های چین در سراسر جهان ، نوآوری و توسعه فناوری را یکپارچه کرده است.

جرثقیل های برج یا تاور کرین ها از جمله ماشین های صنعتی هستند که کاربرد های بسیار زیادی در صنعت دارند. از این وسیله برای پروژه های مختلف در کل دنیا استفاده می شود. عموما از تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی در پروژه های ساحتمانی، پروژه های صنعتی، راه سازی، معدن و غیره استفاده می شود. از این رو استفاده از آن می تواند همراه با مزایا و کاربرد های بسیار زیادی باشد. در این مقاله از وب سایت مه یاس ما در ارتباط با بهترین تاور کرین های چینی صحبت می کنیم. هر کدام از این برند ها انواع مختلفی از جرثقیل های برجی را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با انواع تاور کرین ها یا آسانسور های کارگاهی می توانید از طریق متخصصان مه یاس اقدام نمایید.

بهترین تاور کرین های چینی

همان طور که اشاره کردیم در این مقاله هدف ما بررسی بهترین تاور کرین های چینی می باشد. هر کدام از این برند ها ویژگی های خاص خود را دارند. کاربرد تاور کرین ها با این ویژگی ها مشخص خواهد شد. در ادامه ما لیستی از این جرثقیل های برجی با کاربرد های بسیار آن ها را برای شما بیان می کنیم.

تاور کرین های برند XCMG یکی از بهترین تاور کرین های چینی

در این بخش به عنوان اولین برند در میان بهترین تاور کرین های چینی ما در ارتباط با تاور کرین های برند XCMG صحبت می کنیم. از سال ۲۰۱۷، بازار جرثقیل چین با سرعت بیشتری نسبت به قبل توسعه یافته است. سال گذشته، فروشجرثقیل های سیار چین ۱۱۵٫۴۸ درصد نسبت به سال گذشته و فروش جرثقیل های ساخته شده توسط XCMG بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. علاوه بر رشد مداوم در بازار داخلی، XCMG در حال گسترش تجارت خود در خارج از کشور است. طی سالهای گذشته، XCMG در صنعت جرثقیل چین رتبه اول را کسب کرده است.

سال های گذشته، بخش تجارت XCMG Hoisting Machinery همچنان در نوآوری فنی، تولید به روز شده و کیفیت محصول را بهبود بخشید. در طول سال، XCMG کامیون های ارتقا یافته جرثقیل مانند XCT8L3، XCT12L3، XCT20L5 و XCT80L6 را به روز کرد. جرثقیل های تمام زمین، مانند XCA60_E، XCA550، XCA1200؛ و سایر محصولات مانند جرثقیل خزنده XGC100-I نیز در لیست بهترین ها هستند. از این رو تنوع این برند نشان می دهد که بسیاری از محصولات تازه عرضه شده در چین و حتی در جهان از انواع مختلف آنهاست.

افتخارات شرکت ( اکس سی ام جی ) XCMG

XCMG با هدایت چشم انداز استراتژیک خود مبنی بر “دستیابی به درآمد 100 میلیارد RMB ، گسترش در خارج از کشور و یک شرکت ماشین آلات راهسازی در کلاس جهانی” ، کار سخت وبا کیفیتی انجام می دهد و تلاش می کند تا بهترین باشد. XCMG برنده جوایز برتر صنعت و بخش صنعتی چین شد. همچنین جایزه دستاورد برای مرکز فنی ملی معتبر ، جایزه ملی پیشرفت در علم و فناوری و چهاردهمین جایزه ملی کیفیت و همچنین عناوین افتخاری از جمله شرکت ملی نمونه در نوآوری فناوری (دسته اول در چین در استان جیانگ سو) ، سازمان ملی پیشرو Grassroots CPC ، و Meritorious Enterprise در تجهیز چین. به وانگ مین ، رئیس XCMG و دبیر کمیته XCMG CPC ، عنوان افتخاری کارآفرین شایسته در تجهیز چین اعطا شد. XCMG با دستیابی به این افتخارات برتر ، تلاش خود را برای بهترین بودن ادامه خواهد داد.