logo
logo

بیل مکانیکی ZE60E-10 از نقاشی نمادین خانواده Zoomlion استفاده می کند ، که نه تنها ارتقاء خارجی است ، بلکه اعلامیه ای مطمئن و چشم نواز پس از ارتقاء ماشین است.

مصرف سوخت در ساعت بیشتر کاهش یافته است ، و بهره وری کار و بهره وری سوخت به لطف سیستم حسگر بار مناسب ، بسیار افزایش یافته است. سه حالت کار را می توان به طور مطلوب تحت برنامه های مربوطه تطبیق داد ، بنابراین با صرفه جویی در انرژی ، راندمان کار را افزایش می دهد.

نقاط بحرانی تنش در تقویت و ضخیم شدن رونق باعث می شود که رونق به راحتی فشار زیادی را در حین ساخت تحمل کند. سطل D-ARCS با کاهش مقاومت و افزایش ظرفیت ، عمر مفید سطل را بیشتر کرده و مصرف جامع سوخت را کاهش داده است. طراحی غلتکی آهنگ جدید باعث افزایش ثبات دستگاه می شود.

طراحی هود عقب با بالابر عقب تضمین می کند که همه نقاط نگهداری و بازرسی به راحتی از یک مکان قابل دسترسی هستند. بازرسی و نگهداری را می توان به راحتی انجام داد تا زمان تعمیر و نگهداری کوتاه شود. روغن هیدرولیک ویژه با طول عمر طولانی می تواند بیش از 50 cost هزینه تعمیر و نگهداری را برای کاربران ذخیره کند. این یک دستیار خوب برای باغبانی و منظر سازی ، ساخت و ساز شهری و تبدیل زمین های کشاورزی است.