logo
logo
بیل مکانیکی زوم لاین

بیل مکانیکی ZE135E-10 برای ساخت زیرساخت ، ساخت و ساز املاک و مستغلات و حفاری خط لوله و غیره مناسب است و استانداردهای انتشار EURO III را برآورده می کند. بهره وری کار و مصرف سوخت به لطف سیستم کنترل الکترونیکی پیشرفته که تطبیق بهینه توان را به ارمغان می آورد ، بسیار افزایش یافته است. سه حالت کار را می توان به طور مطلوب تحت برنامه های مربوطه تطبیق داد ، بنابراین با صرفه جویی در انرژی ، راندمان کار را افزایش می دهد.

ورق فولادی مقاوم در برابر سایش وارد شده در مکانهای مهم سایش زیر شاسی ، بهینه سازی طراحی زیر بدنه X و طرح غلتک آهنگ ، و همچنین افزایش پلت فرم و تجهیزات کار ، ثبات و قابلیت اطمینان قطعات را تا حد زیادی بهبود بخشیده است.

طراحی سازه ای با مشخصات بزرگ باعث می شود که رونق به راحتی فشار زیادی را در حین ساخت تحمل کند.

دستگاه مجهز به سطل D-ARCS با کاهش مقاومت و افزایش ظرفیت می باشد. علاوه بر این ، از ورق فولادی مقاوم در برابر سایش NM400 استفاده می کند. به این ترتیب ، عمر سرویس سطل بسیار افزایش یافته است.

تمام نقاط تعمیر و نگهداری که در توزیع متمرکز قرار دارند از سطح زمین قابل دسترسی هستند تا زمان تعمیر و نگهداری کوتاهتری را بدست آورند. روغن هیدرولیک ویژه با طول عمر طولانی می تواند بیش از 50 cost هزینه تعمیر و نگهداری را برای کاربران ذخیره کند.