logo
logo
بولدوزر زوم لاین

سیستم قدرت بولدوزر سری ZD160 مجهز به موتور توربوشارژ WEICHAI WD10G178E25 است. با کاهش مصرف سوخت 20 تا 25 درصد ، موتور سازگار با محیط زیست دارای قابلیت اطمینان بالا ، عملکرد صرفه جویی در انرژی و سر و صدای کمتر است. با همکاری با پیشرانه پیشرفته ، تطبیق قدرت پیشرفته و قدرت امتیاز بالا را فراهم می کند. سیستم نظارت دقیق و قابل اطمینان الکترونیکی اپراتورها را قادر می سازد تا از وضعیت عملکرد تجهیزات در زمان واقعی مطلع شوند.

بولدوزر ZD160-3 برای منطقه گرم مجهز به سیستم تهویه مطبوع و مخزن آب است که مخصوص مناطق بیابانی طراحی شده است. لایه محافظ UV برای پنجره کابین و لایه محافظ UV برای شیلنگ اختیاری است. این می تواند در محیط با دمای بالا 50 درجه کار کند.

بولدوزر ZD160 (L) -3 برای منطقه سرد دارای پیش گرم کننده ورودی ، موتور با واحد پمپاژ و پیش گرمایش فیلتر سوخت ، کابین با پنجره دو جداره ، بخاری ، باتری با ظرفیت بالا مقاوم در برابر درجه حرارت پایین و آب بندی مواد مقاوم در برابر سرما به این می تواند در محیط دمای پایین -35 work کار کند.

بولدوزر ZD160S-3 / ZD160SH-3 مجهز به تیغه R با ظرفیت بالا است. دارای کارایی فوق العاده بالا ، به طور خاص برای رسیدگی به مواد شل با چگالی بیل کمتر و حجم فردی بزرگتر توسعه یافته است.