logo
logo

معدن یک صنعت چالش برانگیز است. با همکاری با معدن لیبهر ، از 50 سال تجربه ما در طراحی ، ساخت و پشتیبانی ماشین آلات معدنی بهره مند می شوید. ما با مشتریان خود همکاری نزدیکی داریم تا گزینه هایی را ارائه دهیم که ارزش افزوده داشته باشد و بتواند با نیازهای خاص شما سازگار باشد. کیفیت ، قابلیت اطمینان و فناوری های نوآورانه اطمینان می دهد که عملیات استخراج از معادن ایمن ، زمان و مقرون به صرفه در هر زمان – حتی در سخت ترین شرایط است.

آشنایی با شرکت (اکس سی ام جی ) XCMG

حتما اسم شرکت تولید کننده ماشین آلات راهسازی چینی به نام اکس سی ام جی را شنیده اید این شرکت به علت داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب این روزها در بازار ایران طرفدارن خاص خود را دارد و توانسته در بازرا جهانی رتبه های خوبی از نظر کیفیت و جایگاه فروش پیدا کند .از چه فناوری هایی در محصولات راهسازی استفاده می کند ؟ محصولات شرکت XCMG دارای چه ویژگی ها و خصوصیاتی می باشد ؟

Xuzhou Construction Machinery Group Co.، Ltd. ) در سال 1943 تأسیس شد. از آن زمان ، XCMG در خط مقدم صنعت ماشین آلات راهسازی چین ایستاده و به یکی از بزرگترین ، با نفوذترین و رقابتی ترین گروههای سازمانی صنعت داخلی تبدیل شده است. با کامل ترین انواع و سری محصولات.

 این کشور در لیست 65 شرکت برتر چین در 65 ، 44 در لیست 100 شرکت برتر تولیدی چین و 44 در لیست 100 تولید کننده برتر ماشین آلات چین قرار دارد.

XCMG برای ایجاد مجموعه ای از محصولات ، پیشرفته ترین فن آوری های چین در سراسر جهان ، نوآوری و توسعه فناوری را یکپارچه کرده است.

اینها شامل یک جرثقیل 2،000 ت ، جرثقیل خزنده 4000 ت ، لودر 12t سنگین (بزرگترین در چین) ، ماشین آتش نشانی هوایی 100 متری (بالاترین در آسیا) و تجهیزات راهسازی هوشمند است در صنعت ماشین آلات راهسازی بسیار تأثیرگذار بوده اند. XCMG در حال حاضر 2،156 حق ثبت اختراع معتبر از جمله 164 حق ثبت اختراع دارد و بیش از 100 محصول تولید داخل را توسعه داده است.

XCMG با هدایت چشم انداز استراتژیک خود مبنی بر “دستیابی به درآمد 100 میلیارد RMB ، گسترش در خارج از کشور و یک شرکت ماشین آلات راهسازی در کلاس جهانی” ، کار سخت وبا کیفیتی انجام می دهد و تلاش می کند تا بهترین باشد. XCMG برنده جوایز برتر صنعت و بخش صنعتی چین شد. همچنین جایزه دستاورد برای مرکز فنی ملی معتبر ، جایزه ملی پیشرفت در علم و فناوری و چهاردهمین جایزه ملی کیفیت و همچنین عناوین افتخاری از جمله شرکت ملی نمونه در نوآوری فناوری (دسته اول در چین در استان جیانگ سو) ، سازمان ملی پیشرو Grassroots CPC ، و Meritorious Enterprise در تجهیز چین. به وانگ مین ، رئیس XCMG و دبیر کمیته XCMG CPC ، عنوان افتخاری کارآفرین شایسته در تجهیز چین اعطا شد. XCMG با دستیابی به این افتخارات برتر ، تلاش خود را برای بهترین بودن ادامه خواهد داد.