logo
logo

   شناخت بیشتر ما 

درباره ما در گروه تخصصی مه یاس باید بدانیم که از سال ۱۳۷۰ پروژه های متعددی توسط گروه تخصصی مه یاس تکمیل شده است ، گروه تخصصی مه یاس با هدف واردات و صادرات کالا های مجاز و به طورخاص ماشین آلات ساختمانی و راهسازی تهران درپایتخت ایران عزیز تاسیس گردید .

اهداف مدیران این شرکت با توجه به رویکرد مسئولین کشور به سوی ساخت و تولید قطعات صنعتی و سازه ای با کیفیتی قابل رقابت با قطعات خارجی سوق داده  شده است.  گروه تخصصی مه یاس  توسعه همه جانبه و پایدار را لازمه بالندگی و بقاء خود می داند . لذا جهت دستیابی به این مهم و در راستای جلب رضایت «مشتریان و سایر ذینفعان، مدیریت و کارکنان آن گروه» چشم انداز، ماموریت و ارزشهای محوری سازمانی را تدوین نموده و با هدفمند نمودن تمامی عملیات و اقدامات سازمانی، دستیابی به الزامات مندرج در این اسناد را وظیفه خود می داند. 

چشم انداز : به کجا می رویم و می خواهیم چه باشیم؟

گروه تخصصی مه یاس  مصمم است با كاربرد سیستم های نوین مدیریت و تعالی سازمانی، اتكا بر نیروی انسانی كارآمد، روزآمد نمودن تكنولوژی و ایجاد محیطی پاك و ایمن، ارتقاء كمی و كیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات خود به مشتریان و سایر ذینفعان و جلب رضایت آنان، روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را تحقق بخشیده و یکی از بهترین شرکت های کشور در راستای توانمندی های خود میباشد .

 که پس از پیگیری های مداوم به اخذ مجوزهای لازم ازمقامات مربوطه منجر به افتتاح واحد ساخت و تولید قطعات مذکور با تکیه بر نیرو و توان داخلی گردید. این شرکت با توجه به اینکه درردیف بزرگترین واردکنندگان ماشین آلات ساختمانی و راهسازی به خصوص جرثقیل های برجی (تاور کرین) و همچنین صادرکننده  به کشور و کشورهای مختلف  بطورمستقیم و بدون واسطه می باشد. ضمن تاکید برسلامت قطعات وارداتی ازنظرسازه ای ،الکترونیکی و مکانیکی اقدام به تامین قطعات اضافی بنا به درخواست مشتریان خود با کیفیتی مشابه قطعات وارداتی نیز می نماید.

 

درباره ما

خط مشی مدیران این شرکت عبارتند از:

  • سرعت و کیفیت بالا در خدمات رسانی 
  • شفاف سازی کیفیت ماشین آلات برای مشتریان
  • فروش بیشتر با کیفیت مناسبتر
  • مشتری مداری
  • سازندگی ایران
  • پیشرو با تکنولوژی روز دنیا
درباره ما
درباره ما