معرفی

پروژه ها:

پروؤه های انجام شده گروه تخصصی مه یاس در سطح کل کشور

از سال 1370 پروژه های منعددی توسط گروه تخصصی مه یاس تکمیل شده است
گروه تخصصی مه یاس با هدف واردات و صادرات کالا های مجاز و به طورخاص ماشین آلات ساختمانی و راهسازی درمنطقه ویژه اقتصادی سلفچگان درشاهراه جاده ای کشورتاسیس شد.

اهداف مدیران این شرکت با توجه به رویکرد مسئولین کشوربه سوی ساخت و تولید قطعات صنعتی و سازه ای با کیفیتی قابل رقابت با قطعات خارجی سوق داده شد که پس از پیگیری های مداوم به اخذ مجوزهای لازم ازمقامات مربوطه منجر به افتتاح واحد ساخت و تولید قطعات مذکور با تکیه بر نیرو و توان داخلی گردید. این شرکت با توجه به اینکه درردیف بزرگترین واردکنندگان ماشین آلات ساختمانی و راهسازی به خصوص جرثقیل های برجی (تاور کرین) به کشور بطورمستقیم و بدون واسطه می باشد. ضمن تاکید برسلامت قطعات وارداتی ازنظرسازه ای ،الکترونیکی و مکانیکی اقدام به تامین قطعات اضافی بنا به درخواست مشتریان خود با کیفیتی مشابه قطعات وارداتی نیزمی نماید.

خط مشی مدیران این شرکت عبارتند از:

  • توکل به خدا
  • شفاف سازی کیفیت ماشین آلات برای مشتریان
  • فروش بیشتربا قیمت مناسبتر
  • مشتری مداری
  • سازندگی ایران
  • پیشروبا سیاست های کشور

ازدیگرفعالیتهای این شرکت می توان به تربیت نیروهای جوان و روانه کردن آنان به بازار کار برشمرد. جوانانی با استعداد که با توجه به اعتماد مدیران شرکت و قبول بعضی ازضررهای مالی به افرادی توانمند برای پیشبرد اهداف و آبادانی کشور تبدیل شده اند.

همچنین با توجه به سیاستهای نظام که بر پایه افزایش صادرات غیر نفتی بنا گردیده و با توجه به توانایی متخصصین کشورمان وعقد قراردادهای اجراء پروژه های بزرگ با دیگر کشورها این شرکت اقدام به تامین کلیه ماشین آلات مورد نیاز برخی از این شرکت ها ی فعال ایرانی در آفریقا نموده که پرونده ای درخشان ازخود به جای گذاشته است.