logo
logo
تاور کرین پتن

فاستین پتن Faustin Potain پس از فروش فروشگاه دوچرخه خود و پر کردن حق ثبت اختراع برای مصالح ساختمانی و ساخت و ساز، در سال 1928 شرکت پتن Potain رادر منطقه لاک لیت La Clayette فرانسه تاسیس کرد.موسس تاور کرین پتن Faustin Potain
در سال 1929، او موفق به ثبت داربست های جداشدنی شد، یک موفقیت بزرگ!
در سال های 1935-1930 برای اولین بار است که تاور کرین پتن POTAIN در بازار ظاهر می شود. از آن زمان، این نوآوری ثابت بوده است.
پتن Potain بازار جهانی جرثقیل برجی یا تاور کرین را با بیش از 100,000 تاور کرین فروخته شده و نصب شده در سراسر جهان کنترل می کند.
امروز، تاور کرین شرکت پتن (Potain)، یک شرکت تابعه از گروه ساخت جرثقیل Manitowoc است،که تولید کننده بیش از 60 مدل در کارخانه خود را در فرانسه، ایتالیا، پرتغال و چین است.

تاورکرین پتن فرانسه

تاور کرین های پتن Potain در پروژه های بزرگی نظیر سد سه دره در چین،پل راه آهن میلائو، بازسازی پل خلیج بین سان فرانسیسکو و اوکلند (USA) ویکی از بلندترین برجهای جهان (800متر) در دبی مورد استفاده قرار گرفته است. پتن (Potain) در ایران یکی از برندهای مطرح می باشد.این شرکت در سال 2001 به کمپانی بزرگ Manitowoc پیوست.
پتن (Potain) تولید کننده ی انواع گوناگون محصولات طراحی شده برای پروژه های مختلف است، که از این پس از طریق شبکه فروش Manitowoc به سراسر جهان فروخته می شود.
پتن (Potain) تولید سه خانواده از تاور کرین (جرثقیل برجی) است. کوچکترین جرثقیل های Potain تاور کرین خود مونتاژ هستند،که محدوده ی ظرفیت آنها 1 تن به حدود 8 تن می رسد.بلندترین و بزرگترین جرثقیل های Potain تاور کرین های slewing cranes هستند، که محدوده ی ظرفیت آنها از 8 تن تا 64 تن می رسد،همچنین برای پروژه های بزرگ تا ظرفیت 160 تن به صورت سفارشی طراحی شده اند.
نوآوری های این شرکت شامل چشم انداز و محل کابین، سیستم کنترل گفت و گو بی سیم و سیستم LLC بالابر می باشد.
تاور کرین Potain نه تنها در سایت های ساخت و ساز سنتی یافت می شود، بلکه در پروژه های سد سازی، ایستگاه های برق، کارگاه های کشتی سازی و پروژه های پل سازی نیز کاربرد دارد.
نسل جدید تاور کرین های پتن Potain MDT CCS City در سال 2015 میلادی رونمایی شد.

کمپانی تاورکرین پوتن فرانسه با تنوع در محصولات خود این امکان را به شما میدهد تا با توجه به نیاز خود بهترین و مناسب ترین تاورکرین را خریداری کنید و از آن بهترین بهره لازم را ببرید. این کمپانی تاورکرین های خود را در سه رده متفاوت 1 تا 8 تن و تاور کرین های پرکاربرد slewing cranes از 8 تا 64 تن و تاورکرین های سفارشی از64 تا 160 تن تولید می کند، که این امکان را به خریداران تاورکرین می دهد تا کارآمد ترین تاورکرین متناسب با پروژه و سازه ی خود را خریداری کنند.