آسانسور صنعتی وسیله ای است که در ساخت و سازهای ساختمانی برای جابه جا کردن وسیله ها و افراد به کار میرود. خوشبختانه این مدل از آسانسور در کشور ما ایران و شهر تهران با نام برند گروه تخصصی مه یاس تولید می شود و قابل خرید، فروش و اجاره است. آسانسور کارگاهی قابلیت حمل بار به صورت عمودی را دارد و میتواند تا 2000 کیلوگرم وزن را جا به جا کند.

گروه تخصصی مه یاس با فضایی بالغ بر 30000 هزار متر که شامل 10000 متر فضای خط تولید و 10000 متر فضای دپو جهت تولید بالابر صنعتی با ظرفیت 2000 کیلو گرم و 1500 کیلوگرم در شهر تهران فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و در سراسر کشور آماده خدمات به مشتریان محترم درصنعت ساختمان می باشد.
گروه تخصصی مه یاس مفتخراست در راستای حفظ منافع مشتریان و سرمایه گذاران و انبوه سازان محترم بهترین محصولات را به بازار ارائه داده و بهترین خدمات پس از فروش وگارانتی محصولات خود را نزد مشتریان ارائه نمایید.
مجموعه مه یاس با بهره گیری از علم روز دنیا آسانسور و بالابر کارگاهی و با بهره گیری از مهندسان و پرسنل متخصص و با تجربه این نوید را همواره به مشتریان خود داده و میدهد که با کیفیت ترین ومقاوم ترین محصولات را تولید وبه بازارصنعت ساختمان کشور ارائه نماید.
مجموعه ما در زمینه صادرات محصولات خود موفق عمل کرده و صادرات آسانسور های بالابر خود را به کشور های اطراف و همسایه خود
و اروپایی با بهترین کیفیت ارائه داده ودر تعهدات پس از فروش خود به موقع و موفق عمل کرده است.
ما مفتخریم با ایجاد اشتغال زایی و کارآفرینی بیش از ۱۸۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در عرصه ساخت و ساز کشور موفق عمل کرده ایم.

ویژگی های آسانسور صنعتی گروه تخصصی مه یاس:

سیستم تابلو برق

همچنین سیستم تابلو برق این آسانسور کارگاهی ، فول اینورتر بوده و برای آسانسور های ظرفیت 1500 کیلوگرم 30 کیلو وات می باشد. دنده شانه ای استاندارد و با بهترین کیفیت می باشد و سایز آن 1508 سانتی متر ارتفاع و 60 سانتی متر طول و 40 سانتی متر عرض می باشد.

سیستم تابلو برق فول اینورتر بوده و برای آسانسور های کارگاهی ظرفیت 2000 کیلوگرم 37 کیلو وات می باشد. استفاده از کابین شکیل با ابعاد استاندارد که به سفرش مشتری محترم قابل تغییر خواهد بود

ابعاد کابین استاندارد :۲۳ارتفاع و۲۶۰طول ۱۳۰عرض